неделя, 28 май 2023   RSS
    Барометър | Региони | Компании | Лица | Назначения


    3465 прочитания

    HR2HR: Елена Радева и Юлия Ушовска

    Елена Радева - преподавател по бизнес и мениджмънт в АУБГ, интервюира Юлия Ушовска - директор „Човешки ресурси и администрация“ във фондация „За Нашите Деца“
    17 февруари 2022, 14:30 a+ a- a

    Какви теми вълнуват HR професионалистите в България? Какво биха искали да научат един от друг? В HR2HR рубриката на Economy.bg и Jobs.bg даваме възможност на HR професионалисти от различни сектори да общуват директно, сами да формулират и да задaват актуални въпроси и да обсъждат полезни теми. Единият влиза в ролята на интервюиращ, а другият – на интервюиран. 

    В новия разговор от поредицата HR2HR Елена Радева - преподавател по бизнес и мениджмънт в АУБГ, интервюира Юлия Ушовска - директор „Човешки ресурси и администрация“ във фондация „За Нашите Деца“.

    Коя е Юлия Ушовска и с какво се занимава фондация „За Нашите Деца“? Какво е да си HR в неправителствена организация?

     

    Какво е различното в управлението на човешките ресурси в частния сектор и в неправителствения? Каква е ролята на HR мениджъра в неправителствена организация и как фондация „За Нашите Деца“ се справя с прегарянето на своите служители във време на пандемия?

     

    Какви нови умения може да придобиеш, премествайки се от корпоративния сектор в една неправителствена организация? Какви са целите на екип „Човешки ресурси“ на фондация „За Нашите Деца“ за 2022?


    ВИЖТЕ ОЩЕ

    HR2HR: Миглена Узунова-Цекова и Том Хаак
    HR2HR: Емил Минев и Красимира Караджова
    HR2HR: Мария Чинчева и Мария Атанасова
    HR2HR: Бранимира Нешовска и Миглена Узунова-Цекова
    HR2HR: Рада Йосифова и Катерина Шопова

    Нагоре
    Отпечатай
     
    * Въведеният имейл се използва само за целите на абонамента, имате възможност да прекратите абонамента по всяко време.

    26 май 2023, 16:17
    УниКредит Булбанк отвори първия си напълно безкасов филиал в София
    Банката стартира нов модел на безкасово обслужване заради трайната промяна в поведението на клиентите
    26 май 2023, 14:22
    26 май 2023, 11:43
    14% ръст в пътуванията на българи в чужбина през април
    Над 20% е ръстът при посещенията на чужденци у нас, показват данните на НСИ
    26 май 2023, 10:32
    Германската икономика навлезе в рецесия
    БВП на Германия отчита свиване второ поредно тримесечие
    26 май 2023, 09:44
    Нова електронна услуга дава директен достъп на бизнеса до системите на НАП
    Хазартните оператори първи получиха софтуерен ключ, предстои „бърза писта“ за подаването на данъчни и осигурителни декларации