четвъртък, 28 септември 2023   RSS
    Барометър | Региони | Компании | Лица | Назначения


    10140 прочитания

    Веселин Денчев е новият финансов директор на CallPoint New Europe

    Той има дългогодишен опит в областта на корпоративния и финансов мениджмънт в български и международни консултантски организации, както и ИТ и финансови компании
    23 януари 2013, 10:50 a+ a- a

    Веселин Денчев поема поста „Финансов директор” в една от най-големите компании за аутсорсинг на бизнес процеси в Източна Европа – CallPoint New Europe. Той ще управлява финансите на компанията, която има 4 офисa в България и Румъния, над 1000 служители, и е в партньорство с канадския гигант в бранша - Telus International.

    Веселин Денчев има дългогодишен опит в областта на корпоративния и финансов мениджмънт в български и международни консултантски, IT и финансови организации. Бил е член на управителния съвет на една от най-големите IT компании в България Сирма Груп Холдинг, главен финансов директор на Българска народна банка (БНБ) , изпълнителен директор и член на борда на директорите на българската търговска банка Хеброс Банк. Заемал е позицията Мениджър в консултантската компания PricewaterhouseCoopers в Лондон, където е ръководил проекти в редица големи инвестиционни банки, Bank of England, British Telecom и др.

    Притежава два престижни международни сертификата - за IT одитор CISA (Certified Information Systems Auditor) на световната организация ISACA и за експерт-счетоводител (Certified Chartered Accountant) от британската асоциация ACCA, на която е и почетен член.

    Магистър е по „Информационни технологии” от Технически университет – София. Специализирал е „Икономика” във Франция и има диплома от MARCOM French institute for Marketing & Management.

    Владее английски, френски, руски и италиански език.

    Нагоре
    Отпечатай
     
    * Въведеният имейл се използва само за целите на абонамента, имате възможност да прекратите абонамента по всяко време.

    преди 5 минути
    Над 12 млн. лева се отпускат за обучение по специалности с очакван недостиг на пазара на труда
    С тези средства ще се допълни издръжката на обучението на 11 433 ученици от 245 училища
    преди 20 минути
    Държавата ще плаща следването на над 2200 студенти при договор с работодател
    Бъдещите висшисти се задължават да работят във фирмите след като се дипломират
    преди 2 часа
    Япония подготвя пакет икономически мерки
    Те ще имат за цел да облекчат домакинствата и да увеличат заплатите
    преди 17 часа
    Доклад на ЕК: Едва 8% от българите имат дигитални умения над средното ниво
    България трябва да ускори внедряването на 5G и цифровизацията на на обществените услуги и бизнеса, препоръчва ЕК
    преди 17 часа
    Временно е спряно плащането през Е-Pay в електронните услуги на НАП
    От следващия месец плащанията към приходната агенция ще се извършват по нови банкови сметки в БНБ